Remek szezonzárás

Az U19 bajnokságban remekül zártak szombaton fiatal labdarúgóink, vasárnap pedig ugyanez a feladat várt felnőtt csapatunkra is az igencsak barátságtalan időjárásban.

Nem kezdődött jól számunkra a mérkőzés, mert Danit már a 10. percben le kellett cserélni térdsérülés miatt. Bende jött a helyére, ami egy kis szerkezet módosítást is hozott. Az első húsz perc inkább a vendégeké volt, letámadással operáltak, Pacinak köszönhettük kétszer is hogy nem zörgött a hálónk.
Aztán a félidő második felében már kezdtünk magunkra találni, egyre inkább mi irányítottunk. A vendég letámadása alább hagyott, a kapu elé is többször odaértünk. Komoly helyzetek alakultak ki, a legnagyobb kimaradt lehetőségünk egy baloldali akció során volt. Ekkor Karcsi cselezett ki 2-3 védőt, majd középre adott labdáját Taki lőtte kapura, a kapus csak belekapni tudott, így csak kapufa lett a helyzetből.
A második félidőben méginkább a vendég térfélen pattogott a labda, de fölényünk meddő volt, a vendégvédelem és a kapus remekül zárt. Forrás Mester kicsit próbált cserékkel frissíteni, illetve Zsoltit feltolta a középpályára, ami végül nyerő húzás lett. Ugyanis Zsolt Karcsi lekészítése után szerezte első gólját, majd a mérkőzés vége felé Szityu fejese még kipattant, de Zsolti az elé kerülő labdát a hálóba lőtte.
Kemény, szoros meccs volt, egy szervezett jó ellenfél ellen. Most elmegy téli pihenőre a csapat, de egészen a bajnokság folytatásáig lesz programja a Fiúknak, téli teremtorna, sátras örömfoci, konditermi kínzások, majd februártól fagyos edzőmeccsek.

Szurkolóinknak addig is kellemes karácsonyt kívánunk!

ISSIMO SE – Svábhegy Hegyvidék II 2-0
2018.11.25 17:00
Bánka Kristóf Sportközpont

ISSIMO: Pacsika – Füleki, Pető, Horváth, Böjtös – Kiss, Tarpai, Illés – Elvis, Takáts, Máriás
Csereként játszott: Szilágyi B, Rauzer, Nagy Zs
Gólszerző: Horváth 2