Egy pont az esőben

Az ISSIMO csapatai közül utolsóként zárta a félévet az Öregfiúk csapatunk, a II. osztályú bajnokság 13. fordulójában. Ezúttal az Ikarus vendégei voltunk a XVI. kerültben. Az időjárás nem volt kegyes játékosainkhoz, kellemetlen időjárásban, nagyon csúszós pályán kellett pályára lépnünk.

Jól kezdtük a meccset, mert már a 3. percben pacsizásra gyülekeztünk, az ezúttal a csatársorban szereplő Csernyák Tomi lőtt bomba gólt 20 méterről. Jól működött a letámadásunk, már az ellenfél térfelén próbáltunk labdát szerezni. Az első negyedóra végén azonban jött egy 5 perces rövidzárlat, ami alatt a hazaiak fordítani tudtak. Két védelmi megingás és máris mi futottunk az eredmény után, az alkalmi kapusunk, Hogyi tehetetlen volt mindkét esetben. Ment a brusztolás a kora téli körülmények között, de a kapuba már nem találtunk be az első félidőben.
A második félidőre jött két csere, kis fejmosás a szünetben, aminek meg is lett az eredménye egy újabb távoli bomba képében. Ezúttal Dávid lőtt távolról, a hazai kapus azonban nem tudott mit kezdeni a lövéssel a csúszós, vizes talajon. A gól után újabb fordulat volt a meccsben, a hazaiak megfogyatkoztak az 50. percben, tehát 30 percet emberelőnyben tudtunk játszani. Sajnos az emberelőny azt eredményezte, hogy az Ikarus betolta a buszt, mi pedig nem tudtuk feltörni a védelmet a hatalmas fölény ellenére. Mivel már több gól nem esett, ezért 1-1 pontot kapott mindkét csapat a szezonzárón.

Ikarus BSE – ISSIMO SE 2-2
2018.11.26 19:30
Ikarus sporttelep

ISSIMO SE: Hogyinszki – Filibér, Kovács, Terjéki, Pető – Schmid, Séfer, Balogh Ákos, Junior, - Csernyák, Nagy Zs
Csereként játszott: Gáspár J, Tóth B
Gólszerzők: Csernyák, Terjéki