Egyből egy rangadòval kezdte meg a szezont az U19-es csapatunk.

Hazai pályán fogadtuk a Mészöly Focisulit.

Sajnos nem kezdtük jól a találkozót, az ellenfelünk hamar vezetést szerzett, egy védelmi hibát kisználva.
A lövést Ervin még hárítani tudta, de a kipattanót nem sikerült megszereznünk.
Második gòlunkat egyértelmű leshelyzetből kaptuk, de ebben a bajnokságban csak egyetlen játékvezető véleményére tudunk hagyatkozni, asszisztenst nem küld a Szövetség.
Az előre játékunk sokszor pontatlan volt, nehezen jutottunk el az ellenfél kapujáig.
A sok hiba elől és az eladott labdák középpályán alaposan megnehezítették csapatunk munkáját.
10 percel a szünet előtt egy újabb védelmi hibát góllal bűntette az ellenfél támadója.
Sajnos 3 gólos hátrányban ért véget az első félidő.
Szünetben történt pár csere és a felállásban is volt változtatás.
Ennek köszönhetően, a második félidőben több kapura veszélyes támadást indítottunk és 4-5 komoly helyzetet is sikerült kialakítani, ezek azonban kimaradtak.
A játékvezető tévesen ítélt meg egy 11-est a javunkra, bár volt kontakt, de a szerelés labdát ért.
A büntetőt a “fair play” nevében Temesvári Máté, sportszerűen nem értékesítette.
Ha második félidőben adódó helyzeteket jobban kihasználja a csapat akkor szorosabb mérkőzés lett volna.

Issimo SE u19 - Mészöly focisuli 0-3