Újra győzni tudtunk Blsz4-ben!

Erős kerettel szép időben vártuk hazai pályánkon a Csabagyöngye csapatát vasárnap délután. A nagy várakozás hatására meg is érkeztek a vendégek, úgy kb. kezdés után 10 perccel…
Ez a jelentős késés valamint a gyöngye játékosok mérkőzéshez való hozzáállása rendesen rányomta a bélyegét a mi játékunkra is. Nehezen tudtuk feltörni az egyébként létszámhátrányban játszó ellenfelünk védelmét, amikor azonban sikerült komoly lehetőségeink adódtak. A 14. percben remek ütemben lépett ki Temesvári Máté, akit büntetőterületen belülre érve eltaroltak, így tizenegyessel jöttünk. A végrehajtó Horváth Zsolti volt, magabiztosan bevágta a tizit. A 38. percig ismét jól állta a sarat a vendégek hátsó alakulata, ekkor egy labdaszerzés után Bende ugratta ki Kolozsi Gyurit, Gyuri pedig higgadtan értékesítette a ziccert. A fordulás után ellenfelünk próbálta még inkább elviselhetetlenné tenni a meccset mindenki számára. Amikor ezt figyelmen kívül hagytuk egész szép játékokra is képesek voltunk. Az 59. percben Zsoltit buktatta a kapus, ezúttal Temesvári Máté rúgta be a büntetőt. 2 perccel később Mátét hozták jó helyzetbe, aki önzetlenül passzolta le Bendének, akinek könnyű dolga volt és nem hibázott. 4-0! A meccs végén még 2 perc alatt kétszer is be tudtunk találni, egy szép bal oldalon vezetett támadás végén Zsolti volt újfent eredményes, a legvégén pedig Benji tekert a léc alá 16-ról.
A mérkőzés egyetlen pozitívuma a clean sheet volt, jövő héten sokkal jobb játékkal kell előrukkolnunk egy sokkal erősebb ellenfél ellen.
Issimo SE II. – Csabagyöngye 6-0 (2-0)
2019. 05. 12. 15:00
Bánka Kristóf Sportközpont
Kezdő: Vályi- Reök,Medveczky,MTóth,Nagy- Rajna,Horváth-Kolozsi,Szilágyi,Temesvári-Elek
Csereként játszott: Szabó,Simon,Farkas
Gólszerzők: Horváth 2, Temesvári, Szilágyi, Kolozsi, Rajna