Egy pont a rangadón

Ahogy szokták mondani, lehetett volna könnyen 3 pont is, de akár nulla is. Az idei szezonban már a második félidőben sorra került a Duna elleni rangadó, tavaly egyszer ők egyszer mi nyertünk.

Voltak hiányzóink a mérkőzésen, de volt két debütálónk is Lio és Horváth Gabi személyében. Jól kezdtük a találkozót egy vendég hiba után Christian volt a leggyorsabb és már vezettünk is. A vezetésünk nem tartott sokáig, mert nálunk is jött egy hiba hátul, és máris 1-1 lett az állás. Potyogtak a gólok, mert a 11. percben Lio, a 19. percben Böjti távoli bombája talált utat a kapuba. Az első félidőben már nem esett több gól, mert bár volt még három 100%os ziccerünk, de azok kimaradtak.
A második félidőre úgy jöttek ki a narancs mezes vendégek, hogy mindent megtesznek a pontszerzésért. Nagyon felpörögtek, nem tudtuk kontrollálni a játékot. Hamar jött is a szépítő gól. Az első 10 perc után kicsit vissza esett a tempó, és akkor már mi is tudtunk támadásokat vezetni, amiben megint csak benne volt a gól lehetősége. Két újabb ordító helyzetünk maradt ki, jött egy újabb hiba hátul és máris 3-3 az állás. Aztán a 73. percben a játékvezető is hibázott egy komolyat, kiállította Unoka Misit, aki futott a csatár előtt, a csatár megfogta Misit, együtt elestek, és ahelyett hogy mi jöttünk volna szabadrúgással a játékvezető piros lapot mutatott fel. Misi mehetett zuhanyozni, de ami nagyobb baj, jövő héten sem játszhat. Szerencsére több gól már nem esett, így maradt a pontosztozkodás, de mindkét csapat megnyerhette volna a meccset.

ISSIMO SE - Duna SK 3 - 3
2019.09.07 11:00
Budai II stadion. 30 néző

ISSIMO: Molnár - Unoka, Elek, Balatoni - Vitay, Böjtös, Kiss, Lio - Christian, Máriás, Somogyvári
Csereként játszott: Horváth G, Pető, Kolozsi, Tarpai
Gólszerzők: Christian, Lio, Böjtös