Közel a bravúrhoz!

Csapatunk kedden a Budapest Kupa második fordulójában volt érdekelt ahol az igen erős ASR Gázgyár(Blasz1) csapatát fogadtuk!

Ellenfelünk már az elején hosszú labdákkal próbált zavarba hozni minket de Forrás mester védelme nagyon jól olvasta a játékot! Aztán sajnos a félidő felénél egy kiállítás miatt megfogyatkoztunk egy buta szabálytalanság miatt. Innentől érezhető volt, hogy nagyobb nyomás fog helyezedni ránk ami sajnos a félidő végéhez közeledve meghozta nekik a vezető találatot. (0-1)
Szünetben 2 cserével frissitettük csapatunkat, bemutatkozott a fiatal Szabó Bence is. Fordulást követően Kolozsi futott el a szélen aki Bencét találta meg közepén és gurította a hálóba a labdát! (1-1) Próbáltunk gyors kontrákkal operálni de emberhátrányban érezhető volt a fáradtság a lábakban... Talán emiatt is lehetett, hogy a Gázgyár második találatát hasonló,szélen elfutott beadást követően szerezték meg a vezetést (1-2).
A 78.percben aztán Elek remek kiugratása után Somogyvárit buktatták a 16-oson belül, amit Horváth köszönt szépen értékesített (2-2) Hősiesen védekeztünk aztán sajnos egy pontrúgást követően mégis a vendégek szereztek vezetést (2-3). Hiába mozgósítottuk utolsó energiáinkat a mérkőzés lefújása előtt 1 perccel még egy kontra végén további gólt szereztek a vendégek amivel el is dőlt a párharc kimenetele. (2-4)

Összegezve 60 perc emberhátrányban futbalozva is megvolt a lehetőségünk a bravurhoz, teljes mértékben partnerek voltunk 2 osztállyal feljebb játszó ellenfelünk ellen.