Továbbra is veretlen Elek mester legénysége!

Hétvégén csapatunk a családi ebédet kihagyva vágott neki a következő fordulónak ami igazi gólzáport tartogatott a szurkolóknak!

Már az első percekben latszodott hogy csapatunk próbálja akaratát ráerőltetni az ellenfélre hisz gyors támadás vezetésekkel többször sikerült eljutnunk az ellenfél kapuja elé aminek köszönhetően elég hamar Marcel révén egy mesterien kivitelezett lövésnek köszönhetően megszereztük a vezetést! (0-1)Talán a golnak köszönhetően ellenfelünk egy sebességgel feljebb kapcsolt aminek köszönhetően nem sokkal ki tudtak egyenlíteni (1-1) Ám ezután indult el az igazi tűzijáték! Először egy pontrúgást követően centereztek Farkas Ádámnak aki köszönte szépen 3 méterről továbbította a játékszert a kapuba (1-2) Majd 1 perccel kesobb Vincze Roli gondolta úgy hogy ideje lenne megszerezni a megnyugtató vezetést (1-3) De hogy ne maradjon izgalom a mérkőzésre Szilágyi gyors elfutásának köszönhetően a félidő előtt közvetlen hozta Farkast kihagyhatatlan helyzetben aki képtelen volt hibázni (1-4) Szünetben megbeszélték alapján a csapat ment tovább az első félidőben elkezdett úton aminek a jutalma egy Marcel szóló végén újabb gól (1-5) Ekkor már érezhető volt ellenfelünkön, hogy nem a játék szépségére hanem annak tördelésére próbál koncentrálni amit a játékvezető rögtön 2 piros lappal hálált meg! Innentől kezdve a meccs hangulata sokkal alább hagyott de legalább néhány variációt illetve játékelemet talán könnyebben tudott megvalósítani a csapat. Vincze Roli azért tovább gyarapította goljainak számát egy remek lövesnek köszönhetően illetve Tarpai Dani meg büntetőből szerezte meg a bajnokság első gólját.

Összegezve csapatunk szervezetten, az ellenfelet levegőhöz nem juttatva nyerte meg ezt a meccset. Következő mérkőzésünk Szombaton este 19:00kor fogja kezdetét venni az azonos pontszámmal rendelkező Kőbánya ellen!

Dream Football SE - Issimo SE 1-7