Visszatértünk a helyes útra
- Részletek
- Megjelent: 2017. szeptember 26. kedd, 12:07
Idegenben begyűjtöttük a három pontot, így újra győzelmet ünnepelhettünk a messzi messzi Hidegkúton.
A korai kezdés miatt ezúttal a budapesti forgalom állította össze a kezdő csapatot Öregfiúk csapatunk hétfő délutáni meccsén. Szerencsére azért a kezdő sípszóra már volt 11 hadrafogható, bemelegített játékosunk.

Már a mérkőzés elején támadólag léptünk fel, aminek a 3. percben már meg is született az eredménye. Az első szögletünket Pető Peti tekerte középre és Kovács Peti remek ütemben érkezett, megadva az alaphangot a mérkőzésre. Magabiztosan játszottunk, járattuk a labdát, de elől kimaradtak a lehetőségek. A hazai csapat ritkán lendült támadásba, de ezeket sikeresen hatástalanítottuk, a védelem jól állt a lábán. A félidő vége felé a sokadik veszélyes támadásunk után Jakab Gabi már nem hibázott, megszerezte a csapat második gólját, így megnyugtató előnnyel vonultunk szünetre.
A második félidőben kicsit előrébb jött a Hidegkút, többet birtokolták a labdát, és veszélyes helyzetet is sikerült kialakítaniuk. Ezeknél a védelem és Viktor a helyzet ura volt, illetve amikor már ők sem tudtak segíteni, akkor Fortuna állt mellénk. Mielőtt azonban nagyon belelendült volna a hazai csapat Jakab Gabi ismét villant és 3-0-ra alakította az eredményt. Ezután már abszolút leült a meccs, a hazai játékosok érezték hogy eldőlt a három pont sorsa, és mi sem erőltettük már annyira a támadásokat. Ennek ellenére egy szép jobb oldali akció után Ákos szerzett gólt egy beadás után, kialakítva a végeredményt.
Jövő héten ismét otthon játszunk, a Százhalombatta csapatát fogadjuk.
Hidegkút SC - ISSIMO SE 0 - 4
2017.09.25 18.15
Hidegkút, Pokorny József Sportközpont
ISSIMO SE: Sztán - Nász, Hogyinszki, Kovács, Pető - Kiss, Csernyák, Tóth B - Jakab, Balogh Ádám, Nagy Zs
Csereként játszott: Balogh Ákos, Schmid
Gólszerzők: Jakab 2, Kovács, Balogh Ákos
